The Solution™ er et kollagenpeptidtilskudd som er designet for å redusere rynker, linjer og cellulitter, samt forbedre hudens struktur og elastisitet, i alle hudtyper. Peptidene hydrolyseres på en patentert måte som etterligner peptidene som selv kroppen produserer. La oss forklare!
Oppdag hvordan Cecilie Nordstrøm, grunnleggeren av Oslo Skin Lab, forvandlet sin jakt på effektiv hudpleie til suksessen med The Solution™ Beauty Collagen. Fra hennes erfaring med kosttilskudd til utviklingen av et vitenskapelig dokumentert kollagenprodukt, viser reisen hennes lidenskapen bak merkets vekst og dokumenterte resultater.
Å balansere en blomstrende karriere, familieliv og personlig velvære er ingen enkel oppgave, men Anine Bing får det til å se enkelt ut. I dette intervjuet deler hun sine refleksjoner om livet i California, sitt syn på egenomsorg og hennes små ritualer som gir glede og balanse i de travle hverdagene. Fra skjønnhetstips til innsikter om hvordan man eldes med verdighet, her får du et innblikk i hennes verden.
The Solution™ har mottatt mye internasjonal oppmerksomhet siden lanseringen i 2017 og blir stadig nominert og vinner prestisjefylte priser. Listen nedenfor (sist oppdatert 21.02.2024) gir en oversikt.
Støttet av medisinske studier av høy kvalitet samt anbefalt av dermatologer og hudterapeuter verden over, er The Solution™ Beauty Collagen annerkjent for å bremse hudens aldringsprosess. Her deler ekspertene hvordan akkurat dette kollagenpeptidproduktet forbedrer hudkvaliteten, reduserer rynker og øker elastisiteten. Les deres innsikter og vitenskapen bak produktets suksess.
Ettersom kollagen blir mer populært i hudpleie, er det viktig å forstå de forskjellige kildene og deres fordeler for å ta et godt valg. Hos Oslo Skin Lab tror vi på å styrke kunnskapen til kundene våre til å velge det beste kollagenalternativet for deres behov. Her er en omfattende guide til marine, bovine, veganske og syntetiske kollagenkilder for å hjelpe deg med å finne den mest effektive løsningen for huden din.
1 - 2 - 3 – Det er så enkelt!
The Solution™ Beauty Collagen er et kollagenpulver som er nøytralt på smak og lukt, kan blandes med mat eller drikke og kan tas når som helst på dagen.
Vi tror på en helhetlig tilnærming for å oppnå best mulig hudkvalitet. Dette betyr å bruke produkter som bygger opp og pleier huden - både fra utsiden og innenfra.
Ser du etter en morsom og krydret vri på hydrering? Møt vår Spicy Mock-a-Rita, en forfriskende mocktail som kombinerer frisk sitrus, et snev av sødme og akkurat riktig mengde jalapeño-varme. Perfekt for å heve stemningen på hjemme-happy hour eller gi en leken boost til egenpleierutinen din.
Her er hemmeligheten: Bland inn en dagsdose av vårt kollagenpulver for en velværeboost som støtter huden din mens du nyter drinken. Hvem sier at hudpleie ikke kan være deilig?
Finn den komplette oppskriften her og gjør deg klar til å stråle fra innsiden og ut.
Ingredienser:
60 ml sitronsaft
30 ml appelsinjuice
15 ml agavesirup eller honning (juster etter smak)
1 stickpack The Solution
120 ml brusende vann eller soda
Isbiter
Tynne skiver jalapeño
Fremgangsmåte:
Smør glasset (valgfritt): Gni en limebåt rundt kanten på glasset ditt, og dypp det deretter i salt.
Mos jalapeñoene: I en shaker eller krukke, mos forsiktig jalapeñoskivene med sitronsaften for å frigjøre smaken.
Bland: Tilsett appelsinjuice, agavesirup og is i shakeren. Rist godt for å blande.
Hell: Sil blandingen over i det forberedte glasset med fersk is.
Topp opp: Tilsett brusende vann for en boblende avslutning.
Pynt: Legg til noen ekstra jalapeñoskiver som dekorasjon.
Nyt din krydrede, forfriskende mocktail!